sinema moduna geç

Filmin Künyesi

Aşka Şans Ver (Second Chance) – 2011 – Türkçe Dublaj ve Altyazılı
 • Gösterim Yılı

 • IMBD Puanı

 • Yönetmen

 • Oyuncular

  , ,
 • Film Hakkında

  Yanlış anlaşılmalarla dolu komedi örneklerine yeni bir halka ekleyen La Chance de ma vie / Aşka Şans Ver, Fransız sinemasından çıkmış fazlasıyla Hollywood-vari örneklerden biri. Jullien Monnier’in ciddi bir problemi vardır. Bir ilişki danışmanı olmasına rağmen, hayatına giren kadınları iki haftadan fazla elinde tutmayı beceremez. Yaptığı binbir türlü sakarlık başına devamlı der açmaktadır. Aslında, çocukluğundan beri ona âşık olan her kadına bir uğursuzluk getirmiştir. Fakat bu sadece basit bir uğursuzluk değildir. Etrafındaki kadınlar defalarca hastaneye düşmüş, günlük hayatları alt üst olmuş, tam anlamıyla bir uğursuzluk yaşamışlardır. Julien kadınlar için adeta konuşan bir kara kedidir. Tam başka biriyle çıkmamaya karar vermişken Johanna isminde bir kadına âşık olur. Her ne kadar kör talihinden korksa da kendini aşkın kollarına bırakmaya karar verir. Fakat Joanna bir süre sonra başına gelen tersliklerin onunla tanıştığı günden beri olduğunu fark eder.
 • Editörün Yorumu

Video az sonra yüklenecektir. MultiSMART Cloud Server

REKLAMI GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

MultiSMART Cloud Server
Yorumlar Yorum yaparak diğer ziyaretçilerimize film hakkında yardımcı olabilirsiniz.
 

"Aşka Şans Ver (Second Chance) – 2011 – Türkçe Dublaj ve Altyazılı" için One Response (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. Gregorio

  Adminler öncelikle sizi tebrik ederim bu kadar kaliteli site yaptığınız için bütün filmlerin görüntüsü muhteşem.. Video Quality 480 harika asla kalitesiz film koymamanız dileğiyle.. Film Muhteşem..